"Sarnowa była jest i będzie"
To już V spotkanie !!!

W tym roku obchodzilismy mały jubileusz - V edycja. Poprosiliśmy o krótką rozmowę wieloletniego współorganizatora RIPH reprezentowaną przez pana Grzegorza Kubika.
www.sarnowa : To już piąta edycja spotkań teatralnych dla dzieci w Sarnowie SPOTKANIE ZE ŚW MIKOŁAJEM jak ocenia pan wieloletnią współprace RIPH z organizacjami sarnowskimi ?

Grzegorz Kubik: Ostatnie Spotkanie ze Świętym Mikołajem było 10 organizowanym przez RIPH (dawniej RIG)we współpracy ze stowarzyszeniami i samorządem Sarnowy. W ostatnich dwóch latach do organizowania włączył się market Intermarche. Spotkania te cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie od czasu gdy połączone są ze sztuką teatralną. W ostatnim uczestniczyło prawie 250 dzieci . Dzieciom towarzyszyli również dorości tak więc oceniam, że łącznie uczestniczyło w nim ok 450 osób. Duże zaangażowanie i pomysłowość osób organizujących spotkanie pozwala mieć nadzieję, że spotkania będą nadal kontynuowane.

Zaproszenie na spotkanie przyjął także Przewodniczący Rady Miasta pan Jacek Gwizdek, który wraz z Grzegorzem Kubikiem wręczali upominki uczestnikom konkursu z okazji 900 lat pierwszego zapisku o Sarnowie.
www.sarnowa : Panie Przewodniczący jak ocenia pan tego rodzaju działalność lokalnych samorządów osiedlowych ?
Jacek Gwizdek: Frekwencja odpowiada nam czy tego rodzaju działalność jest potrzebna, oceniam ja tak samo pozytywnie jak wszyscy obecni. Tego rodzaju działalność to dowód na możliwości lokalnych samorządów, trzeba pozwolić im rozwinąć skrzydła.

<<<powrót do strony głownej

www.sarnowa.rawicz.pl